SEO

SEO uzmanlarımızla, markanızın sektörüne uygun olarak rakip analizi ve anahtar kelime analizi yaparak size en uygun SEO ve içerik stratejisini belirleriz. Arama motorlarında üst sıralarda olmanız ve hedef kitlenize en doğru şekilde ulaşmanız için hizmet vermekteyiz.

Home-1-Original-Ideas-Icon

Doğru Hedef Kitle

Markanıza uygun hedef kitleye ulaşılmasını sağlar. Rakip analizi ve sektör analizi yapılarak, kısa ve uzun vadeli stratejiniz belirlenip kar elde etmenizi ve sektör de lider olmanızı destekler.

Home-1-Adaptive-Images-Icon

Düşük ADS Maliyeti

Markanıza uygun hazırlanan SEO stratejilerimiz arama motorları ve diğer reklam giderlerinizi en düşük seviyede tutmayı planlayacak şekilde hazırlanıp uygulanmaktadır.

Home-1-Timely-Deliverables-Icon

Yüksek Geri Dönüşüm

Markanıza özel belirlediğimiz SEO stratejiniz ile birlikte düşük maliyetlerle sektörel bazlı en iyi geri dönüşümleri almanıza yardımcı olmaktayız.

Sektör ve Rakip Analizi

Markanızın bulunduğu sektöre dair ve sektördeki rakiplerinizin anahtar kelimeler dışında reklam stratejilerine dair araştırmalar yapıp size bu analizleri sunuyoruz.

Anahtar Kelime Analizi

Markanızın bilinirliğini arttıracak ve web sitenize organik trafik çekecek şekilde sektörel analizler yapılarak markanıza en uygun anahtar kelimeleri seçerek sizlere raporluyoruz.

SEO ve İçerik Stratejisi

Markanıza uygun anahtar kelime analizlerimizden sonra markanıza uygun görülen anahtar kelimeler ile SEO içerik stratejinizi oluşturuyoruz.

SEM ( Google ADS )

SEM uzmanlarımızla arama motoru reklamlarında en düşük maliyetle en yüksek verimi alabilmeniz ve bütçenizi doğru şekilde kullanabilmeniz için hizmet vermekteyiz.

Home-6-Original-Ideas-Icon

Bilinirlik

Google reklamları ile markanızın bilinirliği yüksek ölçüde artmaktadır.

Home-6-High-Resolution-Icon

Etkileşim

Google reklamları ile markanızın müşterileriniz ile etkileşimleri artmaktadır.

Home-6-Fast-Loading-Icon

Satış Artışı

Google reklamları bilinirlik ve etkileşimin artması ile birlikte olağan satışlarınızın arttığı gözlenecektir.