SEO

Arama motorlarında üst sıralarda olmanız ve hedef kitlenize en doğru şekilde ulaşmanız için hizmet vermekteyiz.

Web Tasarım

Mobil uyumlu ve tasarım trendlerine hakim, kurumsal web site tasarımları ve e-ticaret siteleri geliştirmekteyiz.

E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret sitelerinizin ve pazar yerlerinde bulunan mağazalarınızın satışlarını yukarılara çıkartıp, markanızın bilinirliğini arttırmak için özel çözümler sunuyoruz.

Grafik Tasarım

Kurumsal kimlik çalışmalarının yanı sıra sosyal medya kanallarınız ve reklamlarınız için de özel tasarımlar hazırlamaktayız.

Ui-Ux Design

Ui ve Ux tasarımcılarımız ile web siteleriniz ve uygulamalarınızın daha kullanılabilir ve özgün olması için hizmet vermekteyiz.

Yazılım Geliştirme

İhtiyacınıza uygun yazılım geliştirme talepleriniz, uzman ekibimiz tarafından değerlendirilip projelendirilerek özenle yürütülmektedir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya platformunda markanızın nasıl yer alması gerektiğinin belirlenmesi, içerikleri oluşturma, planlama ve analiz hizmeti vermekteyiz.

Influencer Marketing

Instagram, Youtube ve Tiktok gibi sosyal mecralarda yüksek takipçi ve etkileşimli fenomenler ile markanızı ön plana çıkarıyor ve doğru hedef kitleye en ucuz maliyetlerle ulaşmanızı sağlıyoruz.

Sunucu Danışmanlığı

Web Siteleriniz ve projelerinizde kullandığınız sunucu veya hostinglerinizle ilgili problemleri ortadan kaldırmak için Türkiye'nin en hızlı ve uygun fiyatlı sunucu/hosting hizmetini sağlıyoruz.

Domain Danışmanlığı

Projenize yeni bir domain mi bakıyorsunuz? Satmak istediğiniz bir domain mi var? Domain danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

İtibar Yönetimi

Markanızın online itibarına yönelik bir çok saldırı altında mısınız? Rakip firmalarınızın sizlere karşı oyunlar oynadığını mı düşünüyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz demektir.

the profiterol dijital pazarlama ajansı logo

Sağlamış olduğumuz seo destek, sosyal medya yönetimi, kullanıcı ara yüzü tasarımları, web sitesi tasarımları, grafik tasarımları ve web yazılımları ile her zaman değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

©2021 The Profiterol Dijital Pazarlama Ajansı ve SEO Hizmetleri – Tüm Hakları Saklıdır.